Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, 1950/60-tal, mässing, guleloxerad aluminiumskärm, skruvfäste, höjd ca 47 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
407643
2016-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här