Skrivbordslampa 1950-/60-tal

Skrivbordslampa 1950-/60-tal
Skrivbordslampa 1950-/60-tal
Skrivbordslampa 1950-/60-tal
Skrivbordslampa 1950-/60-tal
Skrivbordslampa 1950-/60-tal
Skrivbordslampa 1950-/60-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1950/60-tal, mässing, guleloxerad aluminiumskärm, skruvfäste, höjd ca 47 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

407643

2016-09-23