Salongsgrupp Louis XVI-stil

Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil
Salongsgrupp Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 4 dlr., 1900-tal, Louis XVI-stil, bestående av: bord, soffa, karmstolar 1 par, soffans längd 136, stolarnas sitthöjd ca 41, bordets höjd ca 61, 100x60 cm

Bruksslitage, färgbortfall, klädsel med fläckar

407647

2016-09-23