Dolkar

Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar
Dolkar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARD, turkisk, 1800-tal, graverad klinga, fäste och balja täckt av låglödigt silver, längd 40 cm DOLK graverat fäste och balja i låglödigt silver, längd 30

mindre dolken med skador

407649

2016-10-13