Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARD, turkisk, 1800-tal, graverad klinga, fäste och balja täckt av låglödigt silver, längd 40 cm DOLK graverat fäste och balja i låglödigt silver, längd 30
mindre dolken med skador
407649
2016-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här