Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SNAPSGLAS, 12 st, munblåsta, handmålad dekor, höjd ca 16 cm
Smärre slitage. Två glas med nagg.
407655
2016-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här