Snapsglas tolv stycken

Snapsglas tolv stycken
Snapsglas tolv stycken
Snapsglas tolv stycken
Snapsglas tolv stycken

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNAPSGLAS, 12 st, munblåsta, handmålad dekor, höjd ca 16 cm

Smärre slitage. Två glas med nagg.

407655

2016-09-23