Lionel lok och vagnar

Lionel lok och vagnar
Lionel lok och vagnar
Lionel lok och vagnar
Lionel lok och vagnar
Lionel lok och vagnar
Lionel lok och vagnar
Lionel lok och vagnar
Lionel lok och vagnar
Lionel lok och vagnar
Lionel lok och vagnar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIONEL LOK OCH VAGNAR, spår O, 1940-60-tal, bestående av ånglok 221, 1654 samt 1666, 3 st tankvagnar "Sunoco", 3 st godsvagnar "Pennsylvania" 477618, 2 öppna godsvagnar, dessutom medföljer omärkt timmervagn samt godsvagn "Seefisce" från Märklin samt en extra kolvagn från Lionel

Funktioner ej testade, diverse skador, delar saknas

407660

2016-09-29