Lionel lok och vagnar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LIONEL LOK OCH VAGNAR, spår O, 1940-60-tal, bestående av ånglok 221, 1654 samt 1666, 3 st tankvagnar "Sunoco", 3 st godsvagnar "Pennsylvania" 477618, 2 öppna godsvagnar, dessutom medföljer omärkt timmervagn samt godsvagn "Seefisce" från Märklin samt en extra kolvagn från Lionel
Funktioner ej testade, diverse skador, delar saknas
407660
2016-09-29