Salongsbord valnötsrot
2016-09-23
407664
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, skivan fanerad i valnötsrot, svarvad och träskuren beställning, höjd ca 74, 109x67 cm
Bruksslitage