Klubbat för:
800 SEK
1 200 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra kvartal, rokokostil, bemålade, träskuren dekor, sarg med låda, höjd ca 82, 33x54 cm
Slitage, smärre ytskador/färgbortfall, torrspricka
407667
2016-09-23