Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): I ateljén, signerad och daterad R. Thegerström 1909, olja på duk, 80x65 cm. Sterbhusstämpel på baksidan
UTSTÄLLD: Berlinutställningen 1910
407675
2016-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här