Ture Sjölander färglitografi

Ture Sjölander färglitografi
Ture Sjölander färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TURE SJÖLANDER, (född 1937): Kvinnor, signerad och daterad -65, färglitografi, provtryck, ca 68x50 cm

gulnad

407689

2016-09-23