Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAV ADOLF FAHLE (1906-1989) Gråbåda, Harstena, signerad och daterad -66, olja på duk ca 81 x 100 cm
Duken delvis lös från spännramen.
407709
2016-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här