Gustav Adolf Fahle kustmotiv

Gustav Adolf Fahle kustmotiv
Gustav Adolf Fahle kustmotiv
Gustav Adolf Fahle kustmotiv
Gustav Adolf Fahle kustmotiv

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV ADOLF FAHLE (1906-1989) Gråbåda, Harstena, signerad och daterad -66, olja på duk ca 81 x 100 cm

Duken delvis lös från spännramen.

407709

2016-09-23