Jockum Nordström
2016-09-24
407719
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum 223/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm, oramad
Oramad