Jockum Nordström

Jockum Nordström
Jockum Nordström

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum 223/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm, oramad

Oramad

407719

2016-09-24