Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

407721

2016-09-24