M Pyk

M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 132/380, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm, oarmad

Kuntoraportti

Oramad

407723

Päivämäärä:

2016-09-24