M Pyk
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 132/380, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm, oarmad
Kuntoraportti
Oramad
407723
Päivämäärä:
2016-09-24