Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄLLEFORS BRUK, tobaksburk, gjutjärn, daterad 1822, locket invändigt märkt HF, höjd ca 26 cm
En kantnagg, knoppen ngt lös
407746
2016-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här