Tobaksburk Hällefors Bruk

Tobaksburk Hällefors Bruk
Tobaksburk Hällefors Bruk
Tobaksburk Hällefors Bruk
Tobaksburk Hällefors Bruk
Tobaksburk Hällefors Bruk
Tobaksburk Hällefors Bruk

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄLLEFORS BRUK, tobaksburk, gjutjärn, daterad 1822, locket invändigt märkt HF, höjd ca 26 cm

En kantnagg, knoppen ngt lös

407746

2016-09-24