KG Nilson färgserigrafi

KG Nilson färgserigrafi
KG Nilson färgserigrafi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KG NILSON (född 1942): Huset, signerad och daterad KG Nilson 1977, 225/350, färgserigrafi, bladmått 65x60 cm

407756

2016-09-24