Georges Barbier akvarell

Georges Barbier akvarell
Georges Barbier akvarell
Georges Barbier akvarell
Georges Barbier akvarell

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GEORGES BARBIER (Frankrike, 1882-1932), Interiör med kvinnor, signerad G. Barbier, akvarell, 38,5 x 32 cm

407781

2016-09-28