Hörnskåp gustaviansk stil

Hörnskåp gustaviansk stil
Hörnskåp gustaviansk stil
Hörnskåp gustaviansk stil
Hörnskåp gustaviansk stil
Hörnskåp gustaviansk stil
Hörnskåp gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, lackerat, inrett med hyllplan, höjd ca 180, djup 53, bredd 85 cm, nyckel finns

Bruksslitage

407795

2016-09-24