Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, lackerat, inrett med hyllplan, höjd ca 180, djup 53, bredd 85 cm, nyckel finns
Bruksslitage
407795
2016-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här