Urna rökelsekar Kina

Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina
Urna rökelsekar Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, RÖKELSEAR, 1800/1900-tal, Kina, brons, urnans höjd ca 11, rökelsekar höjd 6,5, 17x10,5 cm

Slitage

407798

2016-09-24