Skrivbord 1930/40-tal
2016-09-24
407813
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, 1930/40-tal, fanérat i ek, skurna detaljer, höjd ca 73, 125x63 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Nyckelskylt saknas, dragknopp med skada, ytskador