Skrivbord 1930/40-tal

Skrivbord 1930/40-tal
Skrivbord 1930/40-tal
Skrivbord 1930/40-tal
Skrivbord 1930/40-tal
Skrivbord 1930/40-tal
Skrivbord 1930/40-tal
Skrivbord 1930/40-tal
Skrivbord 1930/40-tal
Skrivbord 1930/40-tal
Skrivbord 1930/40-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1930/40-tal, fanérat i ek, skurna detaljer, höjd ca 73, 125x63 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Nyckelskylt saknas, dragknopp med skada, ytskador

407813

2016-09-24