Sekretär rokokostil
2016-10-01
407838
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SEKRETÄR, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad i olika träslag, beslag i mässing, höjd 103, 76x49 cm, nyckel finns
Smärre fanérskador, torrsprickor