Byrå 1800-tal
2016-09-24
407848
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, 3 lådor, bemålad, höjd ca 84, 77x49 cm
Nyckel saknas, omarbetad, senare bemålad, mindre skada under skivan efter låskolv