Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, 3 lådor, bemålad, höjd ca 84, 77x49 cm

Nyckel saknas, omarbetad, senare bemålad, mindre skada under skivan efter låskolv

407848

2016-09-24