Sideboard
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1930-tal, delvis välvd front, vitrindel, invändigt med inredning av hyllplan, fanér delvis i björk och valnöt, draghandtag delvis i bakelit, höjd ca 118, 160x48 cm, nyckel medföljer
Kraftigt slitage, smärre slitage, nyckelbussningar med skador, böjd nyckel medföljer
407850
2016-09-24