Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1930-tal, delvis välvd front, vitrindel, invändigt med inredning av hyllplan, fanér delvis i björk och valnöt, draghandtag delvis i bakelit, höjd ca 118, 160x48 cm, nyckel medföljer

Kraftigt slitage, smärre slitage, nyckelbussningar med skador, böjd nyckel medföljer

407850

2016-09-24