Michael Schleu diptyk

Michael Schleu diptyk
Michael Schleu diptyk
Michael Schleu diptyk
Michael Schleu diptyk
Michael Schleu diptyk
Michael Schleu diptyk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MICHAEL SCHLEU (född 1961): Skuddbild, diptyk, olja på duk, signerad och daterad Michael Schleu 1996, ca. 84 x 97 cm

407884

2016-09-26