Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TEKANNA, sterlingsilver, Thomas Harper II London 1810, kulfötter, godronnering, höjd inklusive knopp 14 cm, total vikt ca 509 g
pip med lagning, bucklor
407889
2016-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här