Tekanna silver Thomas Harper II London 1810

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TEKANNA, sterlingsilver, Thomas Harper II London 1810, kulfötter, godronnering, höjd inklusive knopp 14 cm, total vikt ca 509 g

pip med lagning, bucklor

407889

2016-10-02