Piedestaler med stenskivor empirestil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets mitt, empirestil, med stenskivor, förgyllda, lejontassar, höjd 66, 61x26 cm resp 65, 26x26 cm

Bruksslitage

407891

2016-09-24