Barskåp 1900-talets mitt

Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt
Barskåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, beslag och nyckelbussningar i mässing, inredd med speglar och belysning, höjd ca 105, 76x34 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

407901

2016-09-24