Barskåp 1900-talets mitt
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, beslag och nyckelbussningar i mässing, inredd med speglar och belysning, höjd ca 105, 76x34 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador
407901
2016-09-24