Månbord gustaviansk stil

Månbord gustaviansk stil
Månbord gustaviansk stil
Månbord gustaviansk stil
Månbord gustaviansk stil
Månbord gustaviansk stil
Månbord gustaviansk stil
Månbord gustaviansk stil
Månbord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, imitationsmåleri, höjd ca 70, 82x40 cm

Skador, färgbortfall

407932

2016-09-24