Kai Kristiansen stolar

Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar
Kai Kristiansen stolar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, stolar, 1 par, Danmark 1960-tal, teak, svart galon i sits och rygg, stolarnas höjd 74 cm

Slitage

407978

2016-09-25