Ingrid Roth

Ingrid Roth
Ingrid Roth

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGRID ROTH (född 1958): "Långholmen", signerad och numrerad 93/290, färglitografi, bladmått ca 44x60 cm

407983

2016-09-24