Byrå gustaviansk stil
2016-09-25
408053
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad i olika träslag, beslag i mässing, höjd 82, 94x52 cm, nyckel finns