Mössbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-talets första hälft, bemålat, profilerad skiva, låda i sargen, höjd ca 76, 120x67 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålat, skivan med smärre skador

408062

2016-09-25