Madeleine Pyk Slussen Stockholm

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934), Slussen, signerad M. Pyk, olja på duk, 30x32 cm

408075

2016-10-12