Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FLINTLÅSPISTOL, orientalisk, 1700-tal, etsat och delvis försilvrat lås, helstock med dekorationer i silver och koraller, längd 59 cm
skador
408084
2016-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här