Sandro Adriani

Sandro Adriani
Sandro Adriani

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SANDRO ADRIANI (samtida): " Wake up Hundertwasser", signerad och daterad 10/150, Malmö 1976, serigrafi, bladmått 89x61 cm, oramad

Hanteringsveck

408087

2016-09-26