Gunnel Sahlin glas
2016-09-24
408088
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUNNEL SAHLIN, vaser, 3 st., glas, Kosta Boda, i botten signerade och numrerade, 89613, 49402, 89152, varav en artist collection, höjd ca 21-35 cm