Gunnel Sahlin glas

Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNNEL SAHLIN, vaser, 3 st., glas, Kosta Boda, i botten signerade och numrerade, 89613, 49402, 89152, varav en artist collection, höjd ca 21-35 cm

408088

2016-09-24