Pall med förvaring bemålad plåt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PALL med förvaring, 1900-talets första hälft, Frankrike, trompe l´oeil, bemålad plåt, överdel med lucka, i form av liggande böcker, höjd 47, 40x31 cm

Bruksslitage och smärre ytskador

408127

2016-09-24