Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-tal, balusterformad, dekor av drakar samt krysantemum- och pionslingor, lockknopp i form av fohund, höjd ca 44 cm
Nagg, locket med sprickor
408144
2016-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här