Penselvaser Kina

Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina
Penselvaser Kina

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENSELVASER, 4 st., porslin, Kina, 1900-tal, 1 omgjord till lampa, figural och floral dekor, höjd ca 28 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en är uppborrad och igenfylld

408147

2016-09-25