Vas samt skål Kina Clobbered

Vas samt skål Kina Clobbered
Vas samt skål Kina Clobbered
Vas samt skål Kina Clobbered
Vas samt skål Kina Clobbered
Vas samt skål Kina Clobbered
Vas samt skål Kina Clobbered
Vas samt skål Kina Clobbered
Vas samt skål Kina Clobbered

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, SKÅL, 2 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, "Clobbered", höjd ca 10-27 cm

Nagg, sprickor

408157

2016-09-29