Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol IV" (röd), signerad och daterad -90, färgserigrafi, 13/150, bladmått ca 120x80 cm
Oramad, smärre hörnveck
408163
2016-09-25