Öronlappsfåtölj
2016-09-25
408188
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets början, plyschklädsel, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage