Ludvig Frid oljemålning

Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUDVIG FRID (1855-1909): Liggande mansfigur, signerad och daterad L Frid Leksand 1882, olja på duk, ca 84x64 cm

Dukskador, färgbortfall

408201

2016-09-25