Salt / Pepparströare

Salt / Pepparströare
Salt / Pepparströare
Salt / Pepparströare
Salt / Pepparströare
Salt / Pepparströare
Salt / Pepparströare

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

SALT / PEPPARSTRÖARE, SALTKAR, silver, mestadels England, 1900-tal, i form av bl.a. pingviner, snäcka, vikingaskepp, höjd ca 2-10 cm, vikt ca 300 g

Slitage, skador

408204

2016-09-30