Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
SALT / PEPPARSTRÖARE, SALTKAR, silver, mestadels England, 1900-tal, i form av bl.a. pingviner, snäcka, vikingaskepp, höjd ca 2-10 cm, vikt ca 300 g
Slitage, skador
408204
2016-09-30